News Tv

Zelensky: Perëndimi nuk është i bashkuar për ofrimin e mbështetjes ndaj Ukrainës

Presidenti ukrainas, Zelensky është shprehur se Perëndimit i mungon uniteti përsa i përket çështjes së mbështetjes me armë për Ukrainën. ...

VMRO-DPMNE: Kërkesat bullgare të mos jenë pjesë e kornizës negociuese

LSDM: MICKOSKI TË SQAROJË SE ÇFARË KA DAKORDUAR ME SHOQATAT BULLGARE NË VEND Kërkesat e Bulgarisë nuk guxojnë të bëhen ...

Sali: Dy vitet e fundit, pandemia kovid-19 ishte sfidë për të gjithë ne

Ministri i Shëndetësisë Bekim Sali ka mbajtur fjalim në Asamblenë e 75-të të Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Gjenevë të ...

Në kompleksin e varrezave të dëshmorëve në Sllupçan u përkujtuan 10 martirët e familjes Zymberi/VIDEO

Për ti kujtuar 10 pjesëtarët e familjes Zymberi: Selvija, Mersimi, Neali, Hisnija, Jenuzi, Valbona, Syzana, Nerimanja, Fitimi dhe Fitorja,kishin ardhur ...

Suedia rekomandon dozën e pestë të vaksinës kundër COVID-19 për disa kategori

Suedia është duke rekomanduar dozën e pestë të vaksinës kundër koronavirusit për njerëzit që rrezikojnë të sëmurën rëndë, duke përfshirë ...

MARKETING

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT